nagłowek_hut_min.png

Przenośniki - Oferta ogólna

 

 

 

Zastosowanie: Transport lekkich, jak i ciężkich materiałów zarówno ładunków sypkich, kawałkowych, zbrylonych oraz ładunków jednostkowych. Stosowane jako samodzielne urządzenia lub elementy linii.

 

 

Oferta:

 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo różne przenośniki zarówno w wykonaniu łańcuchowym jak i gładkim. Oferta jest na tyle szeroka, że nie idzie przedstawić jej w całości ze względu na różnorodność rozwiązań konstrukcyjnych jak i wielkości urządzeń.

 

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o przesłanie zapytania uwzględniającego kryteria jakimi powinno charakteryzować się urządzenie, a z pewnością zaproponujemy optymalne rozwiązanie.

 

Dla tego typu urządzeń, gdy posiadają już Państwo przenośnik jesteśmy w stanie go zmodernizować i dopasować do aktualnych potrzeb np. skrócić, wydłużyć itp.

 

Prowadzimy usługi remontowe kompleksowe lub częściowe przenośników, bazując na sprawdzonych i markowych częściach lub podzespołach dzięki czemu nasi Klienci cieszą się z długiej i bezawaryjnej pracy urządzeń.

 

Informacja:

Przedstawione materiały zdjęciowe mają tylko i wyłącznie charakter informacyjny - poglądowy i nie należy traktować ich jako oferty.

 

 

Więcej danych:

Przenośniki - Oferta ogólna.pdf

 

Przenośniki - Oferta ogólna

 

Przenośniki - Oferta ogólna

 

Przenośniki - Oferta ogólna

 

Maszyna do obejrzenia na terenie HUT Technika Środowiska Sp. z o.o. w Zielonej Górze / Stary Kisielin

 

 


CENA: do uzgodnienia


stopka_hut_2_min
Galeria

HUT Technika Środowiska
ul. Nowy Kisielin – Rozwojowa 2
66-002 Zielona Góra
tel.: +48 68 451 76 76
fax: +48 68 451 76 77
e-mail: hut@hut.net.pl
http:// www.hut.net.pl