Kontakt

WITAMY

W FIRMIE

HUT

  • HUT Technika Środowiska Sp. z o.o.
    ul. Nowy Kisielin – Rozwojowa 2
    66-002 Zielona Góra
    Polska
  •  
  • NIP: 929 14 89 021
  • REGON: 970641736
  • KRS: 0000033295
  • tel.: +48 68 451 76 76
  •  
  • e-mail: hut@hut.net.pl
  • http:// www.hut.net.pl

MASZ PYTANIA?

Skontaktuj się z nami Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i porozmawiamy o naszej ofercie. Możesz skorzystać z formularza.


    OSOBY

    Grzegorz Fornalczyk

    Prezez Zarządu

    tel. +48 451 76 76

    g.fornalczyk@hut.net.pl

    Wojciech Zarzycki

    Wiceprezes Zarządu

    tel. +48 502 430 449

    w.zarzycki@hut.net.pl

    Agnieszka Sobierajska

    Asystent Zarządu

    tel. +48 533 393 595

    a.sobierajska@hut.net.pl

    Aleksander Klotzsche

    Dyrektor Handlowy

    tel. +48 509 262 357

    a.klotzsche@hut.net.pl
     

    Andrzej Lewandowski

    Dyrektor Techniczny

    tel. +48 518 706 988

    a.lewandowski@hut.net.pl

    Sylwia Weiss

    p.o. Księgowa

    tel. +48 451 76 76

    s.weiss@hut.net.pl

    Michał Sychowski

    Projektant / Sprzedawca

    tel. +48 534 856 404

    m.sychowski@hut.net.pl

    Marcin Glinka

    Projektant / Konstruktor

    tel. +48 575 939 337

    m.glinka@hut.net.pl

     

    Krzysztof Ciećwierz

    Kierownik ds. Zaopatrzenia / Magazynu

    tel. +48 570 244 455

    k.ciecwierz@hut.net.pl