O firmie

DOŚWIADCZENIE

od 1996 roku w branży

WIEDZA

i sztuka inżynieryjna

O nas

Nasza historia rozpoczęła się w 1996 roku z chwilą wykonania remontu maszyny do recyklingu dla pierwszego klienta. Od tej pory nieustannie się rozwijamy, dzięki czemu staliśmy się ekspertami w branży recyklingu odpadów i ich przetwarzania. Łączymy empatię i technologię, co pozwala nam lepiej rozumieć potrzeby Klientów. Jesteśmy otwarci na sugestie i oferujemy rozwiązania, zapewniające 100% satysfakcji.

Obecnie HUT Technika Środowiska to zakład produkcyjny jak i zespół doświadczonych monterów i serwisantów będących w stanie wyprodukować, zamontować i uruchomić projekt stworzony przez naszych inżynierów wraz z klientem.

Naszą największą siłą są ludzie. Profesjonalni, zaangażowani i otwarci na potrzeby Klientów. Nasz zespół liczy już prawie 50 osób i stale się powiększa. Specjalistów i pasjonatów, którzy chcą do nas dołączyć zapraszamy do odwiedzenia zakładki Praca.

 

 

DOŚWIADCZENIE

od 1996 roku w branży

 

Dysponujemy 2 halami montażowymi z pełnym parkiem maszynowym, kabiną lakierniczą i śrutownią 

 

Uruchomiliśmy ponad 100 instalacji

WIEDZA

i sztuka inżynieryjna

Dlaczego my?

Od 28 lat doradzamy w wyborze najlepszych rozwiązań. Do tej pory zapracowaliśmy na zaufanie setek Klientów, a ich liczba ciągle rośnie.

Od początku działalności priorytetem jest dla nas zadowolenie naszych Klientów. Właśnie to wyróżnia nas na tle konkurencji. 

Stawiamy na wiedzę i pasję

Nasz zespół składa się z pasjonatów, którzy mają mnóstwo energii do pracy i masę dobrych pomysłów, ale przede wszystkim świetnie znają wymagania branży recyklingu i przetwarzania odpadów. Jeśli macie Państwo pytania, prosimy o kontakt. Chętnie pomożemy Państwu dopasować instalację do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Jesteśmy również otwarci na wszelkie propozycje, które mogą usprawnić działanie naszych produktów.